Konkurs Etiud Nowocyrkowych

Artystyczna uczta dla widzów

Pokazy finałowe Konkursu Etiud to niezwykłe widowisko, jedyna taka okazja, by zobaczyć najlepszych artystów cyrkowych w jednym miejscu i podziwiać ich niezwykłe występy.

W trakcie spektakli finałowych zobaczysz niesamowite popisy umiejętności, artystów i artystki, którzy zostali wybrani spośród dziesiątek zgłoszeń. Wirtuozerskie umiejętności cyrkowe, muzyka na żywo i profesjonalna oprawa, tworzą niepowtarzalną atmosferę, która zapiera dech w piersiach.

To wyjątkowe wydarzenie to także okazja do spotkania i podzielenia się wrażeniami z innymi miłośnikami sztuki cyrkowej. Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi i bądź częścią tego niezwykłego wydarzenia.

Szansa dla artystów

Od momentu swojego powstania w 2013 roku, Cyrkulacje wspierają artystów cyrkowych, dając im możliwość prezentacji efektów swojej pracy przed publicznością i eksperckim jury. To też możliwość spotkania, wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów i rozwoju swojej kariery artystycznej.

Cyrkulacje budują w środowisku cyrkowym naszego regionu ambicję i motywację do tworzenia nieszablonowych etiud i spektakli, pracy nad nimi, do zderzenia swojej twórczości z twórczością innych artystów i opinią specjalistów. Przyznawane nagrody są też sposobem wsparcia twórców w ich rozwoju – każdy z pokazów w Konkursie Etiud ma szansę na jedną z trzech nagród głównych oraz nagrody specjalne m.in. Nagrodę Najlepszy Trick, Nagrodę Publiczności, Nagrodę Mediów i nagrody ufundowane przez partnerów festiwalu.

Weź udział we Wschodnioeuropejskim Konkursie Etiud 2024!

Zgłoszenia zostaną otwarte na początku roku i będą przyjmowane do 30.06.2024 poprzez formularz zgłoszeniowy udostępniony na stronie.
Na podstawie przesłanych materiałów wybrani zostaną artyści i artystki, którzy wystąpią w spektaklach finałowych Konkursu Etiud w dniach 04-06.10.2024

Jeśli masz problemy z wysłaniem zgłoszenia lub masz pytania dotyczące konkursu, skontaktuj się z nami mailowo: cyrkulacje@sztukmistrze.pl

 

 

 

 

std