Jury

Jury CYRKULACJI 2022:

Aurelia Cats

Artystka, producentka, Wiceprezydent Viktor Kee Foundation, złota medalistka Festiwalu Monte Carlo i du Cirque De Demain

 

 

 

 

Declan Mee

Artysta, trener, założyciel i dyrektor przestrzeni rezydencyjnej Katapult, współautor „Notes on Creation” – publikacji o procesie kreatywnym w cyrku współczesnym

 

 

 

 

Jadwiga Grabowska (Majewska)

krytyk, teoretyk, kurator, prezes Otwartego Forum Środowisk Sztuki Tańca

 

 

 

 

Jamil Tafazzolian

Artysta-iluzjonista, choreograf, muzyk, aktor i manager kultury. Założyciel i dyrektor artystyczny La Poesia w Zurychu, projektu prezentującego małe formy sceniczne i skupiającego wybitnych artystów z całego świata.

 

 

 

Karolina Rozwód

Iberystka i manager kultury. Była związana m.in. z Międzynarodowym Festiwalem Teatralnym „Konfrontacje Teatralne”, Fundacją Kultury, TVP Kultura i Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Od 2011 roku jest dyrektorem Teatru Starego w Lublinie.

 

 

 

 Mara Pavula

Dyrektorka Rigas cirks. Regularnie produkuje wydarzenia, publikuje artykuły i prowadzi wykłady o cyrku dla różnych partnerów w krajach bałtyckich i za granicą.

 

 

 

 

Sandra Wawer

Dyrektorka artystyczna „GOP Showconcept”. Wraz ze swoim zespołem jest odpowiedzialna co roku za około 25 różnych produkcji z całego świata, a także za różne występy gościnne i wydarzenia.

 

 

Samuel Roy

Od 2014 talent skaut Cirque Du Soleil. Swoją przygodę z cyrkiem zaczął już jako siedmiolatek. Po skończeniu szkoły cyrkowej w Montrealu, pracował przy różnych cyrkowych produkcjach na całym świecie, m.in., dla Cirque du Soleil, Cirque Éloize, Cavalia. Założyciel grupy Throw2catch i studia ArtCorps.

 

 

Steffi Haberl

Dyrektorka Kreatywna Palazzo Produktionen Gmbh, producentka.

 

 

 

Tobias Fiedler

Nauczyciel, reżyser, producent. Reżyser spektaklu absolwentów Państwowej Szkoły Cyrkowej w Berlinie