Kadri Hansen

akrobatyka powietrzna / Estonia /

Kadri jest artystką powietrzną z Estonii. Uwielbia wyrażać siebie za pomocą języków abstrakcyjnych, takich jak taniec w powietrzu czy sztuki wizualne. Pracuje głównie jako solistka, a inspiracje czerpie najczęściej z muzyki, tekstów lub różnych emocji.

Jako dziecko chciała zostać detektywem, ponieważ wyobrażała sobie, że jest to zawód, w którym będzie mogła pracować pod przykrywką, zmieniać charaktery i wygląd oraz mieć w swojej pracy element niebezpieczeństwa i dreszczyku emocji. Na szczęście, wszystkie te elementy istnieją w jej obecnym zawodzie – artystki cyrkowej.

Po tym, gdy jako dziecko zahipnotyzował ją pokaz akrobatyki powietrznej, jej cyrkowa podróż rozpoczęła się w estońskim cyrku młodzieżowym. Jedną z jej pierwszych dyscyplin był hula-hoop.

Na Cyrkulacje zgłosiła się, bo jej zdaniem to świetna okazja do zaprezentowania własnego artystycznego głosu. Często pracuje nad projektami, w których pomaga ożywiać wizje innych ludzi. Dlatego orzeźwiające jest tworzenie i możliwość zaprezentowania czegoś osobistego.

Finaliści 2023

std